Phone: 0.332.320 76 60

  Mobile: 0.533.255 30 22

Alçı sıva, Asma tavan, Alçıpan, Boya, Tv ünitesi, Alçıpan tv ünitesi, Gizli ışık, Dekorasyon, Konya dekorasyon, Elit yapı, Kartonpiyer, Stropiyer, Söve, Dış cephe, Isı yalıtımı, Söve, Mantolama, Kapı kemeri, Kemer, İnşaat, Tadilat, Karolam asma tavan, Karolam, Taş yünü,

20 yılı geçen sektör tecrübemiz ile Konya'da sektörün kalbi olan Larende bölgesinde  değerli müşterilerimize hizmet verdik. Değişen şartlar ve işimizi markalaştırma gereği, YENİ yüzümüz ve yeni yerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmetimize kaldığımız yerden devam etme kararı aldık.

Yenilenen Web Sitemize ve Yeni ofisimize siz değerli misafirlerimizin ziyaretlerini bekliyoruz. Modern, ergonomik, ekonomik ve amacına hizmet eden mekanları sizler için tasarlıyoruz. En son trendleri, son model çözümleri, refah ve sıcak ortamları profesyonel ekibimiz ile kusursuzluk yaklaşımı ile dizayn ediyoruz. Evet bu iş bizim işimiz ve biz bu işi layıkı ile yapıyoruz.

20 yıllık tecrübe, kaliteli malzemeler ve planlı çalışmalarımızla her işimizin arkasındayız. Sizin memnuniyetinizin bize gelecek yeni misafirler anlamı taşıdığını çok iyi bilmekteyiz. İşimize ve sizlere çok önem veriyoruz.

Konya'daki, yaşanası mekanların mimarisinde sektörün öncüsüyüz. Bizimle görüşmeden, size sunabileceğimiz çözümleri görmeden karar vermeyiniz.

ÜCRETSİZ Danışmanlık ve Keşif için lütfen arayınız.

Saygılarımızla...